Serwery im nie działają

Nasza klasa nie działa. Serwery podobno przepięte, ale jak na razie tłumy internautów cierpią na brak dostępu na Naszą Klasę. Media oczekują na reakcję rządu, a po Wiadomościach ma być specjalne orędzie prezydenta. Nieoficjalnie mówi się, że to wina rosyjskiej mafii.

Tymczasem ukryty w zakątku swego domku  zacieram ręce, bo statystyki skoczy mi do góry, jak nigdy. Ostatni rekord dzienny padł 13 lipca 2007, a w tej chwili jest pobity dwukrotnie. Do tego, gdy wpisać do Googla „nasza klasa padła” mój blog jest na pierwszym miejscu. Milutkie 🙂

Tymczasem zapraszam także na inne moje miejsca w sieci. Szczególnie na forum łacińskie, gdzie możecie rozmawiać po łacinie. Możecie też odwiedzić mój nowy twór, czyli kronikę łaciny współczesnej o nazwie LatinaM. To są efekty mojej łacino-manii. Pozdrawiam wszystkich naszoklasowiczów i życzę szybkiego uruchomienia serwerów.

Vox Latinae

Reklamy

5 komentarzy do “Serwery im nie działają

  1. Tak patrzę, czytam i się zastanawiam. Zastanawiam nad tym, czy piszesz dla ludzi czy dla statystyk. A może jeszcze dla czegoś innego (sławny chcesz być?).

    Co do naszej-klasy i ich serwerów, dnsy się zmieniły i niektóre serwery potrzebują trochę czasu, żeby się przestawić. Tobie może działać, a kumplowi z ‚wioski’ obok nie. Jutro się obudzicie i pewnie każdemu zainteresowanemu już będzie chodziło ‚z prędkością światła’. Ale podobno szybko ma być dopiero za ok tydzień. Pożyjemy zobaczymy.

    Tobie życzę trochę dystansu do blogowania i ‚jarania’ się statsami, bo to nie one sprawiają, że ludzie ‚chcą cię czytać’.

    Pozdrawiam

  2. Piszę dla ludzi i dla siebie. Statystyki mnie nie interesują. A wczoraj miałem po prostu dobrą zabawę i zabawiłem się w obserwatora rzeczywistości. Co ciekawe, myślałem, że większość tu wchodzi i wychodzi zaraz nie znalazłszy potrzebnych informacji właściwie nic nie czytając. A jednak myliłem się 😉

  3. Jestem złośliwie blokowana na kilka godzin i to co dzień. To jest oszukiwanie użytkowników i straszne świństwo ze strony moderatorów N/K o przepięknej nazwie Pan Gąbka….Czy to chodzi o Wasze głowy ?. Bo to co robicie to jest niedopuszczalne . Niszczycie portal N/K….Czy to robicie świadomie ? Zabawiacie się kosztem użytkowników.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s