Wodzisław – Wniebowzięcia NMP

Wczoraj był dla mnie ważny dzień. Dostałem taki pierwszy dekret w życiu 🙂 Dekret na staż diakonacki, jaki odbywa się zawsze przed przyjęciem święceń. Z woli ks. bp Józefa Kupnego będę miał zaszczyt pomagać w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim. Proszę wszystkich o modlitwę za mnie, za księży, którzy tam posługują oraz za mieszkańców tej parafii.

No i bardzo się cieszę 🙂 Bo Pan Bóg zawsze daje łaskę i choć nieraz rzeczy trudne wydają się nam niemożliwymi, to z Jego pomocą możemy wszystko. Oczywiście, licząc na własne siły, możemy najwyżej się przeliczyć. Jednak Jego nie ograniczajmy, On może wszystko, tylko pozwólmy Mu działać.

Dziękuję ci Panie Boże za tę parafię, proszę błogosław ks. proboszczowi, wikarym i wszystkim parafianom.

Reklama

5 komentarzy do “Wodzisław – Wniebowzięcia NMP

  1. Niech Bóg błogosławi tobie na drodze do której zostaleś powolany .Dziękuje Bogu w modlitwie za łaskę powołań Kapłańskich.Jestem wdzięczna Bogu za ks.proboszcza i wszystkich księży którzy posluguja w naszej parafii.Będę
    się modlić w w/w prosbie.Jednocześnie proszę jeśli to możliwe
    o wspomnienie w swojej modlitwie za tymi którzy na swojej drodze zagubili BOGA,warto jestem tego przykladem .Bóg zaplac.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s