Koniec Naszej Klasy?

I stało się! Choć oczekiwano najgorszego, to to co się stało jest przynajmniej ulgą dla mas. Bo mieli zlikwidować Naszą Klasę, a tymczasem:

dzisiaj 16:35
W związku z rozpętaną dzisiaj burzą medialną nt przejęcia Naszej Klasy przez Polsat donosimy, że kierunek transakcji był odwrotny. NK kupiła Polsat i zamierza uczynić go kanałem transmitującym tylko Wasze spotkania po latach.

zespół nasza-klasa.pl

I znów można spać spokojnie 🙂

Reklama

7 komentarzy do “Koniec Naszej Klasy?

  1. hehe ludzie zakladaja sobie konta na zlosc gdzie indziej jest to nie mozliwe a tam….. jednym slowem masakra a dobrze ze likfiduja:):)

  2. nie powinno tam byc takiego chamstwa powinien to byc profil tylko dla osob ktore juz skonczyly szkole……… a tak to tacy gowniarze robia sobie jaja wyzywaja sie tam itd……… żal!!!!!!!!!

  3. Asienka, twoja wypowiedź świadczy o tobie i twoim braku dojrzałości. Wiesz, zaczęłam liceum i gdyb nie nasza klasa nie utrzymywałabym kontaktu z połową ludzi z podstawówki i gimnazjum. Z resztą na tę chwilę nasza klasa stała się komercyjnym przedsięwzięciem i już nie chodzi o to, żeby pogadać ze starymi znajomymi, tylko o to, żeby mieć wyższą ocenę do zdjęcia.

    P.S Asienko, „gówniarz” to też obraźliwe słowo. Sama innych wyzywasz, a nie chcesz żeby inni to robili. Poza tym twoja nieumiejętność używania wielokropka jest tak rażąca jak słowo „żal” na końcu wypowiedzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s